Гру

Майстер-клас на тему «Моя мотивація та цілепоклання»

4 грудня 2018 року в рамках психологічної служби університету було проведено майстер-клас на тему «Моя мотивація та цілепоклання» для студентів 327 групи факультету педагогіки та психології спеціальності «Психологія», 336 групи спеціальності “Німецька мова” факультету іноземної філології, 764 групи спеціальності “Археологія” історичного факультету та разом з консультантом психологічної служби Любінецькою Г.Л.

Тренером виступила завідувач Психологічної служби Гулькова Д.С.

Під час майстер-класу учасники мали можливість зрозуміти свої справжні потреби і зрозуміли свої ресурси для того, щоб почати рухатися до своїх цілей. Також студенти зуміли визначити істинні та нав’язливі ззовні цілі.
В практичній частині спробували попрацювати з візуалізацією мети, опрацювали свої цілі протягом усього майстер-класу.

В результаті студенти отримали досвід грамотної постановки цілей, усвідомили ключові моменти «гальм» своїх звичних стратегій, отримали чітку структуру грамотного цілепокладання та мотивації.