Гру
2018

Участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми соціально-гуманітарних наук»

7 грудня 2018 р. консультант психологічної служби університету Любінецька Г. та студентка Полєшко Н. (417 гр.), взяли активну участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми соціально-гуманітарних наук», що проходила на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Студентки-психологи виступили на пленарному засіданні, розкривши актуальні питання сучасних методів надання психологічної допомоги. Як науковий керівник пишаюся дівчатами!!!

Вітаю із завершенням чергового етапу їх наукових досліджень та зичу натхнення для подальших звершень!!!

Окремі слова вдячності організаторам конференції!!!