Гру

Тренінг «Мистецтво правильної самопрезентації»

10 грудня 2018 року, за ініціативою студентів 126 групи спеціальності “Переклад” факультету іноземної філології відбувся тренінг «Мистецтво правильної самопрезентації».

Тренером виступила волонтер психологічної служби, студентка 227 групи спеціальності Психологія Яковенко Наталія.

Мета тренінгу – навчити представляти себе іншим людям, активізувати інтерес людей до своїх якостей. Поради тренера були корисними та цікавими. У сучасному світі дуже важливо бути впевненим у собі, вміти вдосконалювати свій образ та зробити себе авторитетною фігурою. Студенти активно приймали участь у занятті, виконували різноманітні практичні вправи, вдосконалюючи власні навички самопрезентації.

Дякуємо усім за участь!