Січ

Молодь запрошують до школи Східного партнерства

Українські студенти віком 16-17 років мають можливість взяти участь у Європейській школі Східного партнерства, за результатами якої вони отримають диплом міжнародного бакалавра з європейських студій. Проект буде реалізований на базі «Нової школи» (Тбілісі, Грузія).

Подати заявку можна до 1 березня 2019 року.

Планується, що навчання у Європейській школі Східного партнерства розпочнеться у 2019/20 академічному році і триватиме два роки. У цей період учасники вивчатимуть європейські мови, літературу, історію Європи та Європейського Союзу.

Студенти також зможуть долучатись до позаклПОДАТИ ЗАЯВКУасних програм, брати участь у конференціях з тем, пов’язаних з Євросоюзом.

Кандидати на участь у програмі мають подавати онлайн-заявки.