Січ
2019

Участь доц. Білявської Т.М. у тренінгу з підготовки освітніх експертів з питань оцінювання професійних компетентностей учителів початкової освіти (м. Київ)

Доцент кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Білявська Т. М. взяла участь у тренінгу з підготовки освітніх експертів з питань оцінювання професійних компетентностей учителів початкової освіти у процесі їхньої сертифікації. Тренінг відбувся 15–16 січня 2019 р. в м. Києві, його організатори: Міністерство освіти і науки України, Державна служба якості України, Всеукраїнський фонд “Крок за кроком.”

Учасники спілкувалися з Л. Гриневич, Міністром освіти і науки України; В. Карандій, заступником Міністра освіти і науки України, Р. Гурак, Головою Державної служби якості України. У межах тренінгу визначено роль та висвітлено основні завдання експертів, ознайомлено з методикою експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації.