Гру
2018

Тренінгове заняття на тему «Емоційна компетентність. Агресія та стрес, методи профілактики»

12 та 13 грудня 2018 року в гуртожитках 2 та 3 зі студентами було проведено тренінгове заняття на тему “Емоційна компетентність. Агресія та стрес, методи профілактики”.

Тренером виступила завідувач психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Даний тренінг був спрямований на дослідження своїх емоцій, розвиток навичок взаєморозуміння та взаємодії.

18 та 26 грудня 2018 року для студентів Гуртожитків №2 та 3 було проведено заняття “Навички вербальної та невербальної комунікації”.

Тренером виступила завідувач Центру Психологічної служби Гулькова Д.С.

В ході тренінгу студенти відпрацювали навички переконання, вміння знайти аргументи на користь своєї позиції, розвинули вміння знаходити підхід до людей; наголосили на важливості інтонацій в процесі комунікації.