Січ

Тренінгове заняття на тему «Стрес та навички самореалізації стресу»

14 січня 2019 року в рамках психологічної служби університету було проведено тренінгове заняття на тему «Стрес та навички самореалізації стресу» за запитом студентів 1 курсу історичного факультету.

Тренерами виступили консультант психологічної служби університету Любінецька Ганна Леонідівна та завідувач психологічної служби Гулькова Дар’я Сергіївна.

На тренінгу студенти отримали:

– теоретичну частину щодо наслідків тривалого перебування у стресі та як він впливає на організм людини;
– алгоритм дій для підтримки себе в стійкому ресурсному стані;
– інструменти нейтралізації наслідків пережитих потрясінь;
– навички усвідомленої поведінки у стресових ситуаціях;
– практичні вправи самореалізації та релаксації до, під час та після здачі екзаменів;
– неймовірний заряд позитивних емоцій та відпочинок у колі однодумців.

Під час заняття учасники за допомогою запропонованих практичних вправ та інструментів зуміли нейтралізувати наслідки пережитих потрясінь, а також виробили імунітет щодо негативних впливів на майбутнє.

Дякуємо усім студентам за активну участь та зацікавленість у досить актуальній темі.