Січ

За інноваціями майбутнє

25 січня 2019 року делегація університету (в складі проректорів та деканів факультетів) МНУ імені В.О. Сухомлинського на чолі із ректором академіком НАПН України Валерієм Дмитровичем Будаком відвідали Миколаївську спеціалізовану школу I – III ступенів мистецтва і прикладних ремесел, експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня, з метою ознайомлення із досвідом застосування новітніх інформаційних та педагогічних технологій.

Модератором заходу була Ганна Дмитрівна Матвєєва, директор школи, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України.

Вона показала гостям різні відділення закладу: загальноосвітнє, декоративно-прикладне та сценічне відділення; продемонструвала класи інклюзивного навчання; розповіла про досягнення школи на міжнародному та всеукраїнському рівнях.

Під час візиту В. Д. Будак подарував школі книжки для шкільної бібліотеки. Учні радо сприйняли футбольний м’яч, який отримали із рук ректора.

В.Д. Будак дарує учням школи футбольний мяч

Виступ директора школи Г.Д. Матвєєвої

Відвідання музичного класу