Тра
2015

Всеукраїнська науково-практична конференція «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді: сучасні виклики та стратегії дій»

Розглянувши питання порядку денного конференції, врахувавши виступи та пропозиції, учасники конференції ухвалили таке: здійснювати військово-патріотичне виховання молоді відповідно до Указу Президента України «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді» та постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2000 року № 1770 «Про затвердження положень про допризовну підготовку і про підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей», продовжити діяльність щодо героїзації подвигів сучасних захисників України, воєнно-меморіальну роботу, діяльність музеїв бойової слави та пошукових загонів та ін.

Рекомендації ухвалено на заключному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді: сучасні виклики та стратегія дій» від 22 квітня 2015 року.

DSCF8041

DSCF8053