Лют
2019

День майбутнього фахівця «Психологія- емоційна сфера особистості» у бібліотеці імені А.М. Гмирьова

6 лютого у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені А.М. Гмирьова відбувся День майбутнього фахівця “Психологія- емоційна сфера особистості”. Студенти 1 – 3 курсів спеціальності “Психологія” разом із Венгер Анною Сергіївною – старшим викладачем кафедри психології , були запрошені на урочистий захід.

Під час заходу фахівець з психології ознайомила присутніх з основними напрямками роботи практичного психолога у різних галузях діяльності та вимогами до професійної підготовки майбутнього фахівця. Також розповіли про особистісні якості, знання і вміння, як визначальні чинники професіоналізму практичного психолога.

Наші студенти ознайомилися з новими науковими, науково-популярними та довідковими професійними виданнями з фондів бібліотеки, які надалі допоможуть навчальному процесу при підготовці майбутніх висококваліфікованих фахівців.

Усі учасники заходу отримали позитивні та яскраві враження. Ми дуже вдачні за цікаву зустріч!