Тра
2015

20-30 квітня 2015 року на факультеті іноземної філології відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції науки та освіти: дослідження германських, романських мов та перекладознавства» під егідою Міжнародної академії науки та освіти (м. Лондон).

Конференція проходила за змішаною формою: відкриття, пленарне засідання, закриття – в off-line режимі, робота в секціях – on-line на базі сайту факультету іноземної філології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського www.fif.at.ua

У конференції взяли участь 109 учасників з 8 країн світу: Білорусь, Росія, Узбекистан, Польща, Словаччина, Канада, Китай та Україна, учасники якої представляли 27 міст з 15 областей.

За результатами проведеної роботи у збірнику наукових праць опубліковано 105 доповідей і статей.

DSC08548

DSC08537