Лют

Тренінг на тему: «Стрес під час складання іспитів»

8 лютого 2019 року в Коледжі МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений тренінг на тему: «Стрес під час складання іспитів» із студентами випускного курсу 455 групи спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби університету Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета: формування навиків саморегуляції для зняття негативних наслідків стресу.

В процесі тренінгового заняття учасники були ознайомлені з поняттям стрес і з його видами. Студенти під час бесіди визначали значення стресу в своєму житті та взагалі в житті кожної людини.

За допомогою практичних вправ зуміли оволодіти навичками подолання негативних наслідків стресу та дистресу, а також оволодіти навиками саморефлексії, в процесі групової роботи створили власний рецепт від стресів, узявши за основу морозиво (до речі, з’ївши морозиво ви отримаєте компонент, який покращує настрій).

Дякуємо усім за участь, креативний підхід до тематики стресу та відкритість під час заняття!!!