Тра

Швидше! Вище! Сильніше!

З 26 квітня по 1 травня 2015 року в м. Чернігів відбувся фінал студентської ліги чемпіонату України з волейболу між жіночими командами вищої ліги.

Жіноча команда Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського протистояла збірній Львівського державного університету фізичної культури. У запеклій боротьбі наші спортсменки завоювали бронзові медалі чемпіонату.

Також, з 4 по 8 травня проходив попередній етап XII всеукраїнської універсіади. Збірна нашого університету здобула перемогу у всіх іграх і пройшла у фінал. До складу команди ввійшли: Снаговська А., Шепель О., Гирич Ю., Дурандіна А., Карпик В., Квітка В., Дейнега М., Козирєва І., Гнайдінг А., тренер – Козаков Дмитро.

image