Лют

«Проблеми військово-патріотичного виховання студентської молоді»

13 лютого 2019 року в музеї Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського пройшла нарада-семінар на тему: «Проблеми військово-патріотичного виховання студентської молоді». Головою зібрання був Будак Валерій Дмитрович – академік НАПН України, доктор технічних наук, професор, ректор університету.

На семінарі зазначили, що військово-патріотичне виховання студентів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично та цілеспрямовано в навчально-виховному процесі університету. Це допоможе формувати у підростаючої молоді почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей.