Лют
2019

18 лютого 2019 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відбулася Асамблея відокремленого підрозділу у Миколаївській області громадської організації «Українська асоціація студентів».

На засіданні були присутні представники 4 закладів вищої освіти, які є колективними членами організації: голова студентського самоврядування КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» – Полянська Вікторія; виконуючий обов’язки голови студентської колегії Чорноморського національного університету імені Петра Могили – Горішний Ігор; делегат від Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського – Пучкова Інна та голова студентської ради університету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського – Корня Юрій.

Головним питанням Асамблеї було переобрання керівника відокремленого підрозділу. Заслухавши всі пропозиції, одноголосно було вирішено обрати керівником Тертичну Катерину Павлівну. Окрім цього, студенти обговорили гострі питання освіти та деталі роботи студентського самоврядування, визначилися із подальшими планами та перспективами роботи відокремленого підрозділу.