Лют

«Бо то не просто мова, звуки…»

20 лютого 2019 року о 12 годині в аудиторії 126 на факультеті дошкільної та початкової освіти відбувся виховний захід, присвячений Дню рідної мови. Доцент Марущак В.С. привітала викладачів та студентів із цією подією та розповіла про підсумки конкурсу на кращу творчу роботу на тему «Бо то не просто мова, звуки…». Були оголошені переможці конкурсу, ними стали студентки 448 групи Берсан Олена та Рахман Нейля.

Крім того, студенти 148 групи презентували проект з українознавства «Ой, не ріж косу…» і продемонстрували приклади зачісок плетіння дівочої коси. Розповіли про народні традиції, моральну гідність, які треба зберегти та збагачувати. Зробили акцент на те, що у наш час відроджується традиція носити довге волосся, в якому є щось ніжне і прекрасне. Коса – дівоча краса!