Лют

Буковель – місце незабутнього відпочинку

Буковель – гірськолижний курорт в Україні європейського рівня. Цей край славиться крутими схилами, повноводними ріками, хвойними лісами, завдяки яким Карпати є найбільш екологічно чистим місцем України.

Це улюблений куточок спортсменів та мандрівників, які ведуть активний спосіб життя. У зимову пору року тут можна спостерігати за різноманітними змаганнями міжнародного рівня, або самим спробувати підкорити мальовничі схили. Так, гірські траси приборкували студенти факультету фізичної культури та спорту на чолі із Тихомировим Анатолієм Івановичем та Усатюком Георгієм Федоровичем у період із 26.01.2019 р. по 02.02.2019 р.. Поїздка була організована профкомом МНУ імені В.О. Сухомлинського.