Лют
2019

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ «З ДУШІ У ДУШУ – НАЙКОРОТША ВІДСТАНЬ. ЧОМУ Ж ТАК ЧАСТО ТРАНСПОРТУ НЕМА?»

Святкуємо День рідної мови! 21 лютого 2019 року – це чи найкраща нагода згадати творчість Ліни Костенко. Студенти факультету дошкільної та початкової освіти стали учасниками музичної вітальні.

Тема заходу: «З душі у душу – найкоротша відстань. Чому ж так часто транспорту нема?»

Організатором заходу виступила доктор філософії в галузі гуманітарних наук, доцент кафедри початкової освіти Білявська Т. М., а також студенти 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» та студенти 318 групи спеціальності «Дошкільна освіта».

На заході було представлено творчість Ліни Костенко, яка так актуальна сьогодні.