Тра

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії

21-24 квітня 2015 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економічна теорія», у якій взяв участь 71 студент з 49 ВНЗ України.

Олімпіада проводилася у два етапи: перший – виконання тестового та письмового завдання розрахункового характеру, другий – письмове завдання творчого характеру.

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського представляли студенти факультету економіки Лоскутова Юлія та Шевченко Сергій.

За підсумками олімпіади наші студенти посіли відповідно 32 та 42 місця, а за окремими завданнями – 16 та 18.

Вітаємо учасників та нагадуємо, що участь в олімпіадах – це досвід, нові знайомства, можливість перевірити себе.

Прес-центр факультету економіки

Изображение 073