Лют

Ювілей видатного українського композитора Левка Ревуцького

22 лютого на кафедрі музичного мистецтва вшанували память про видатного українського композитора Левка Ревуцького, 130-літній ювілей якого відзначає вся Україна.

Доцент Васильєва Л.Л. розповіла студентам кафедри про внесок митця у світову музичну спадщину, про самобутню музичну мову та про нелегку долю патріота у 30-ті роки радянської України, який завжди плекав паростки української культури та мистецтва, не зважаючи на відчайдушний спротив совецкої культурної інквізіції.

Під час бесіди лунала камерна та симфонічна музика Ревуцького, демонструвалися документальні кадри із світлинами митця. Багато хто із присутніх мав змогу вперше ознайомитися із рідкисними кадрами кінохроніки, на яких постав сам майстр української симфонічної музики.