Лют

Екскурсія до Музею бойової слави імені Ю.О. Грицая

26 лютого Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання була організована екскурсія до Музею бойової слави імені Ю.О.Грицая для одинадцятикласників Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26.

Гості ознайомилися з експозицією музею, створеною на основі матеріалів про участь викладачів та колишніх студентів університету в захисті Вітчизни у різні історичні часи. Особлива увага була звернена на захисників-сучасників, які боронять територіальну цілість нашої держави.

Великий інтерес у школярів викликав розділ, де представлені матеріали, особисті речі, нагороди, а також частина педагогічної бібліотеки та наукові праці ветерана Другої світової війни, професора Грицая Юрія Олександровича.

Справу педагога, що пішов з життя, продовжують його учні.

Важливо пам’ятати захисників нашої Вітчизни, наших ГЕРОЇВ!