Бер

ІІІ ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З ПРИКЛАДНОЇ ЛІНГВІСТИКИ

01 березня в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського зустріли учасників третьої Інтернет-олімпіади з прикладної лінгвістики. В актовій залі відбулося вручення сертифікатів та дипломів учасникам олімпіади, яка з початку грудня об’єднала учнів старших класів загальноосвітніх шкіл Миколаєва, Вознесенська, Южноукраїнська, Миколаївського, Жовтневого районів області. Географія олімпіади сягнула за межі Миколаївської області. Учасниками заходу стали учні ЗОШ № 4 м. Олешки та Новозбур’ївського базового закладу освіти Херсонської області. Загалом у ІІ турах олімпіади взяли участь 14 загальноосвітніх закладів та 2 ліцеї– всього близько тридцяти учасників.

У ході виконання завдань другого туру з різних лінгвістичних галузей (етнолінгвістики, соціолінгвістики, лінгвокультурології, перекладу) учасники олімпіади засвідчили любов до слова, повагу до рідної мови, надзвичайні вміння оволодівати іншими мовами, відкривати нові обрії лінгвістичної науки. Разом із учнями активними учасниками заходу стали їх наукові керівники – вчителі мови та літератури, англійської мови, інформатики – взяли участь у роботі круглого столу «Сучасні концепції дуальної освіти».

Організатори олімпіади – кафедра загальної та прикладної лінгвістики упевнені, що такий же традиційний захід сприятиме активній співпраці вишів із учнівською молоддю.