Тра

Друга світова війна: ніколи знову

Друга світова війна торкнулася практично кожної української родини, боротьба з нацизмом забрала мільйони життів.

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом, коли ми згадуємо кожну жертву війни та вшановуємо ветеранів, як 70 років тому відчайдушно боролися за нашу свободу.

Друга світова війна: ніколи знову – цей заклик став червоною ниткою концерту присвяченого Дню Перемоги, який організували для ветеранів війни та студенти творчого центру «Естетика» Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та Миколаївського державного вищого музичного училища. Студенти інституту педагогічної освіти зробили кожному з присутніх символічні маківки.

Із сльозами на очах пригадали Герої буремні події війни та разом із студенством закликали: ніколи знову, не допустимо війни!

Вічна пам*ять загиблим! Слава Героям!

Прес-центр МНУ імені В. О. Сухомлинського

O