Тра

Пам’ятайте! Через віки, через роки!

70 років минуло з Дня Великої Перемоги над нацизмом. Студенти механіко-математичного факультету 7 травня провели зустріч з ветеранами та дітьми війни. Пригадали рядки поеми «Реквієм» Роберта Рождественського, переглянули кадри фільму «Летять журавлі» під пісню Марка Бернеса. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя заради миру. Хронологію подій допоміг відтворити документальний кінофільм «Визволення України». Працівники бібліотеки організували тематичну літературну виставку «Друга світова війна: український вимір».

Декан факультету Анатолій Володимирович Овчаренко звернувся до ветеранів зі словами подяки за те, що вистояли в той нелегкий час, за волю, за мужність.

Україна зазнала величезних втрат у роки Другої світової війни. Наш обов’язок, заради миру, – пам’ятати про страшні випробування, які довелося пережити українському народу. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим…

Прес-центр механіко-математичного факультету

DSC_4144