Бер
2019

Відеопривітання з 8 березня від науково-дослідного центру військово-патріотичного виховання

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою…

Дорогі жінки, без вас не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Нехай тендітні пахощі троянд
Навіють щастя, ніжність і кохання,
Хай здійснює бажання зорепад
І втілює у дійсність сподівання!
Хай вам вдається все – кожного дня,
Хай очі посміхаються натхненно,
І смак життя, і молодість душі
Нехай для вас тривають нескінченно!

Науково-дослідний центр військово-патріотичного виховання разом зі студентами кафедри військової підготовки підготував для вас відеопривітання з найщирішими побажаннями у зв’язку з прийдешнім святом весни!

Науково-дослідний центр військово-патріотичного виховання