Бер

Спортивні змагання «Веселі старти»

6 березня 2019 року за ініціативи спортивного клубу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського (голова клубу – Архипов Володимир Васильович) з нагоди Міжнародного жіночого дня у спортивному комплексі МНУ імені В.О. Сухомлинського відбулися спортивні змагання «Веселі старти» (головний суддя – Семерджян Микола Геворкович), у яких узяли участь студенти нашого коледжу. Змагання проводилися між командами дівчат: 1-ша і 2-га команди – факультет фізичної культури та спорту МНУ імені В.О.Сухомлинського (1 курс), 3-я команда – Коледж МНУ імені В.О.Сухомлинського (1 курс). В різноманітних естафетах та конкурсах дівчата проявили силу волі, спритність, кмітливість, витривалість, показали своє уміння стійко долати труднощі. Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали студенти!!! Дух спортивного азарту створювали вболівальники, одногрупники та викладачі коледжу, які підтримували учасників спортивного змагання своїми емоціями та бажанням перемогти.

У залі панувала атмосфера свята, яку дарували присутнім студенти спеціальності «Музичне мистецтво» нашого університету на чолі з викладачем Мосіним Дмитром Івановичем.

«Веселі старти» своєю високою емоційністю заохотили багатьох присутніх любові до фізкультури та спорту, стали могутнім засобом пропаганди спорту та здорового способу життя.

У запеклій боротьбі та змагальності команда коледжу посіла почесне ІІІ місце! Пишаємося нашими дівчатами!!!

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.