logo
Миколаївський національний
університет імені
В. О. Сухомлинського


455 ДЕНЬ ВІЙНИ


13
Бер
2019

Тренінгове заняття з теми «Увага й пам’ять. Практична робота: тренування уваги й пам’яті»

     11 березня 2019 року за запитом викладача Дрозд О.В. було проведено тренінгове заняття з теми “Увага й пам’ять. Практична робота: тренування уваги й пам’яті” для студентів 201 групи спеціальності “Українська мова і література” кафедри української мови і літератури.

     Мета: дати студентам уявлення про пам’ять, увагу та їх зв’язок зі здоров’ям та навчанням; довести необхідність розвитку пам’яті й уваги; розучити вправи для тренування уваги й пам’яті; вихову­вати допитливість, ініціативність.
Тренером виступила керівник Центру Психологічної служби Гулькова Д.С.

     Під час тренінгу учасники визначали функції основних пізнавальних процесів, розглядали умови їх виникнення, дізналися про основні види уваги та пам’яті, а також навчилися концентрувати власну увагу на одному та декількох предметах.

     При виконанні практичних завдань з використанням асоціативних метафоричних карт студенти визначили індивідуальні особливості уваги та пам’яті, свої сильні та слабкі сторони та що слід розвивати пізнавальні процеси і надалі.

     Тренінг студентам дуже сподобався. Учасники зробили висновок, що дане заняття дало можливість показати кожному присутньому свої можливості для підвищення якості уваги та пам’яті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

*