Бер

«Я – українець і цим пишаюсь»

Микола Гоголь – один з найбільш знаних українців у світі, геніальний письменник, особистість з трагічною долею, яка досі оповита ореолом таємниці. Він опинився в потрібному місці у потрібний час, маючи відповідні знання і бажання досягти успіху.

19 березня 2019 року за ініціативи доцента кафедри української мови та літератури Родіонової І.Г. спільно з Науковою бібліотекою МНУ імені В.О. Сухомлинського був проведений захід «Я – українець і цим пишаюсь» до 210-ї річниці з дня народження М. Гоголя зі студентами 101 та 111 груп.

Гоголь таки повернувся до України. Назавжди. Почалася Вічність геніального українця.