Тра

Круглий стіл «Походження і еволюція грошей: історія, сучасність, майбутнє»

30 квітня 2015 року викладач кафедри міжнародної економіки Кваша О.С. провела зі студентами науково-практичний круглий стіл «Походження і еволюція грошей: історія, сучасність, майбутнє».

Студенти підготували доповіді, в яких розкривається історичні передумови розвитку гривні в якості платіжного засобу до сучасної української гривні незалежної України. Дискусійні питання розгорнулися щодо інфляційних процесів у світовій економіці, конвертованості валют, кредитних грошей, національних валют іноземних держав, електронних грошей та їх захисту.
Студенти активно долучилися до підготовки виставки «Національні валюти іноземних держав». Дробний Віктор із приватної колекції представив виставку «Грошові одиниці країн Європи (I половина XX століття)»

Прес-центр економічного факультету

DSC00918