Бер

Перша зустріч у рамках програми «Seminarium»

За ініціативи Holodomor Research and Education Centre 21 березня 2019 в Інституті історії НАН України відбулась перша зустріч у рамках програми “Seminarium” – творчої майстерні для студентів, аспірантів, молодих науковців, які прагнуть професійного й особистісного зростання. Фахову розмову про долю болгар, німців та кримських татар в умовах Голодомору 1932-1933 рр. розпочали Гульнара Бекірова (заступник голови Спеціальної комісії Курултая з вивчення геноциду кримських татар, автора та ведуча програм на каналі ART), Юлія Грищенко (Інститут історії НАН України), Анатолій Погорєлов (МНУ імені В. О. Сухомлинського).

У фокусі обговорення – повсякдення, стратегії виживання, спротив, прояв людської гідності і солідарності, фейки, міфи та стереотипи”.