Бер
2019

Знання мов завжди в пріоритеті! Не вагайся, обирай факультет іноземної філології!

У рамках співпраці Першої української гімназії імені Миколи Аркаса та Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та з метою підвищення мотивації старшокласників до вивчення англійської мови 21 березня 2019 року ст. викладач кафедри германської філології та перекладу Агєєва В.О. та викладач кафедри Усаченко І.В. цікаво та змістовно провели брейн-ринг знавців англійської мови. У заході брали участь учні 6(10)-7(11)-х класів філологічного профілю з поглибленим вивченням англійської мови та студенти І курсу факультету іноземної філології МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Запропонований формат заходу сприяє підвищенню інтересу учнів до вивчення англійської мови, виховують повагу до традицій і культури країни, мову якої вивчають, формують соціокультурну компетенцію учнів.

Беручи участь у таких заходах, учні розвивають творчі здібності, вдосконалюють мовні, мовленнєві навички та готують себе до майбутньої професійної діяльності.