Бер
2019

Профорієнтаційне заняття на тему «Емоційне ставлення до вибору майбутньої професії»

16 березня 2019 року в Миколаївській Центральній бібліотеці імені М.Л. Кропивницького було проведено профорієнтаційне заняття на тему “Емоційне ставлення до вибору майбутньої професії” для учнів 6-9 класів ЗОШ 16 та 64.

Тренером виступила керівник Центру психологічної служби МНУ імені В.О. Сухомлинського Гулькова Дар’я Сергіївна.

Мета зустрічі: дати можливість усвідомити учням власне емоційне ставлення до вибору і його вплив на вибір.

В процесі заняття разом з учнями та працівниками бібліотеки обговорили вплив емоційного ставлення до діяльності на успішність діяльності та задоволеність нею. Також визначити основні позитивні та негативні емоції, з чого складається емоційне ставлення і яким чином можна його змінювати.

Під час практичної частини учасники за допомогою проективної гри з використанням асоціативних метафоричних карт виявляли емоційне ставлення один до одного, а також було обговорено необхідность прийняти рішення про вибір майбутньої професії.

Дякую усім за активну участь! До нових зустрічей!