Бер

Міжнародна конференція «Multilingualism & Multilingual Education»

20-22 березня 2019 року у Білефельдському університеті прикладних наук (м. Білефельд, Німеччина) відбулась Міжнародна наукова конференція «Multilingualism and Multilingual Education».

У конференції прийняли участь науковці та дослідники з Великобританії, США, Німеччини, Іспанії, Австрії, Туреччини, Фінляндії, Китаю, Казахстану, Хорватії, Литви, України.

Делегацію МНУ імені В.О. Сухомлинського представляли викладачі факультету іноземної філології: декан факультету Тетяна Мороз, професор кафедри германської філології та перекладу Анжеліка Солодкая, викладач Луїс Переа. Під час конференції викладачі презентували результати наукових досліджень у наукових доповідях та взяли участь у серії семінарів, тренінгів та воркшопів з актуальних проблем білінгвізму та багатомовності в освіті.

Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародної наукової конференції об’єднали викладачів вищих навчальних закладів світу, провідних фахівців європейського рівня.