Бер

Відкрита лекція «Особистість. Теорії особистості»

25 березня доцент кафедри педагогіки та інклюзивної освіти О.В. Дрозд провела відкриту лекцію з дисципліни «Психологія» для студентів 201 групи кафедри української мови та літератури на тему: «Особистість. Теорії особистості».

Викладач запропонувала проблемну лекцію із використанням методів критичного мислення. Вдало було поєднано асоціативний пошук і евристичні властивості випадковості, скомбіновані воєдино. Лектор зверталася до аналізу життєвих ситуацій, демонструвала документальну стрічку 1971 року «Я и другие», в якій експериментальним шляхом науковці довели залежність наших думок від суджень оточуючих. Студенти шукали відповідь на проблемне запитання: «Чи можна вважати особистістю людину з фізичними вадами? Чому?».

У підсумку студенти окреслили чотири фундаментальні особистісні цінності-домінанти: духовну свободу, культуру гідності, моральну раціональність та альтруїзм.