Бер

Публічна дискусія «Роздільне навчання: за і проти»

19 березня 2019 року в рамках роботи обласного гендерного центру було проведено публічну дискусію «Роздільне навчання: за і проти».

Сьогодні роздільне навчання здається пережитком минулого. Так склалося, що з появою у середині XX століття тенденції до змішаного навчання школи окремо для хлопчиків і окремо для дівчаток стали рідкістю. Але подібний вид навчання практикувався в деяких країнах, в тому числі і в Україні.

На заході студенти волонтери Центру психологічної служби університету активно приймали участь у розгляданні питання щодо виникнення ідеї роздільного навчання, витоки якого лежать у гендерній нерівності, його вплив на рівень успішності та психоемоціональний розвиток дітей, роль у запобіганні розповсюдження проявів булінгу у сучасних школах.