Бер

Відкритий майстер-клас «Секрети успішного проходження співбесіди»

25 березня 2019 року у Коледжі МНУ імені В.О. Сухомлинського відбувся відкритий майстер-клас «Секрети успішного проходження співбесіди» для студентів Коледжу 335 групи спеціальності “Банківська справа і страхування”.

Тренерами виступили керівник Центру психологічної служби Гулькова Д.С. та студентка 3 курсу спеціальності “Психологія” Кулєшова Ксенія.

Ретельна підготовка до співбесіди – запорука успішного працевлаштування. Саме тому тренерами було звернено особливу увагу на вимоги до складання резюме та правила підготовки до співбесіди.

Студенти навчилися складати резюме; більший акцент був зроблений на обговорюванні проблемних питань, моделюванні ситуації співбесіди. Студенти одержали практичні поради щодо підготовки до успішної співбесіди; відповідали на складні питання, які найчастіше ставлять під час інтерв’ю; готували стислу та конкретну промову про себе, свої досягнення та попередній досвід роботи.

Дякуємо всім за активну участь!