Бер

Регіональний конкурс «Кращий студент Миколаєва 2018»

27 березня 2019 року в концерт холі кінотеатру «Юність» вже традиційно відбувся регіональний конкурс «Кращий студент Миколаєва». Студенти Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського Заінчковська Валентина та Кривцов Артем були учасниками номінації «Кращий студент громадський діяч».

Вітаємо Кривцова Артема, студента третього курсу спеціальності «Право», із заслуженою перемогою в номінації «Кращий студент громадський діяч»!!! Артеме, віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і твоя чергова перемога у конкурсі!!! Бажаємо нових творчих злетів, реалізації твоїх планів та здійснення мрій!!!

Пишаємося твоїми здобутками, Артеме!!!