Бер

Захід «Героїв країна – моя Україна!»

Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання та факультетом дошкільної та початкової освіти був організований та проведений захід «Героїв країна – моя Україна!» у рамках святкування 75-ої річниці до дня визволення Миколаєва від нацистських окупантів. З вітальним словом виступила заступник декана – Курчатова Анжеліка Віталіївна.

Захід присвячений сучасним воїнам-захисникам нашої Батьківщини, всім тим, хто піклується про безпеку та зміцнення Української держави. Це свято хоробрих та незламних духом ГЕРОЇВ.

Студенти вшанували хвилиною мовчання загиблих; виконували пісні, читали поезії про силу та мужність чоловіків; презентували відеоролик «Що для мене означає війна». Святковий захід продемонстрував, що молоде покоління турбує ситуація, яка склалася у нашій державі, хоче, щоб Україна була вільною та мирною державою!

Завершився захід на позитивній ноті – пролунала пісня «Хай буде мир на Україні!».