Бер

Захід «Полум’я пам’яті»

27 березня в читальному залі бібліотеки МНУ імені В.О. Сухомлинського, відбувся захід «Полум’я пам’яті», присвячений 75-й річниці вигнання нацистських окупантів з території Миколаївської області та вшануванню пам’яті почесного громадянина міста Миколаєва – полковника, професора, учасника бойових дій у роки Другої війни Ю.О. Грицая.

Захід було організовано Науково-дослідним центром військово-патріотичного виховання та Науковою бібліотекою МНУ імені В.О. Сухомлинського для студентів та викладачів університету.

Цікавою була інформація, подана у короткометражному фільмі «Юрій Олександрович – у пам’яті назавжди!», всі присутні мали можливість відправитись у віртуальну екскурсію «Музей бойової слави ім. Ю.О. Грицая».

Зустріч пройшла в теплій атмосфері. Духовності їй додало виконання учасниками віршів та пісень на військову тематику, спогади колег про великого педагога – Ю.О. Грицая.

Інформаційною складовою стала презентація фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки МНУ ім. В.О. Сухомлинського покажчика «Юрій Олександрович Грицай: бібліографічний покажчик. Серія «Науковці МНУ ім. В.О. Сухомлинського: істографія персоналій», екземпляр якого було презентовано музею бойової слави ім. Ю.О. Грицая.