Бер

«ПОРИНЬ У СВІТ ЛІНГВІСТИЧНОЇ ПАРАДИГМИ!»

На базі Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського 28 березня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Загальна та прикладна лінгвістика у колі антропоцентричних наук». Традиційно, вже 10 рік поспіль організаторами наукового заходу такого рівня стали кафедра загальної та прикладної лінгвістики МНУ імені В.О.Сухомлинського, а також Міністерство освіти і науки України, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Херсонський державний університет. Географія учасників конференції вражаюча – 13 вищих навчальних закладів України долучилися до проведення наукової дискусії в рамках проблематики заходу. Усього у програмі конференції передбачено 170 доповідей різноманітної лінгвістичної тематики. Під час роботи секцій розглядалися проблеми сучасного прикладного мовознавства в аспекті дискурсології та когнітивної лінгвістики, перекладу як засобу міжкультурної комунікації, комунікативних технологій та мови засобів масової інформації.

Формат конференції цікавий та нестандартний – від наукових промов до жвавих диспутів із ілюстраціями та відеоматеріалами під час роботи секційних груп. Заходи такого спрямування сприяють активній співпраці студентів та молодих учених у рамках обговорення мовознавчих проблем, формують нові погляди у сфері сучасних теорій розвитку лінгвістики, дають можливість зреалізовуватися новим науковим ідеям та інтерпретаціям.