Кві
2019

Вітаємо студентку Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського з перемогою у ХVІІ конкурсі українського гумору і сатири «Сміхослов»

1 квітня 2019 року у Миколаївському будинку вчителя відбувся ХVІІ конкурс українського гумору і сатири «Сміхослов», у якому вже котрий рік поспіль взяли участь студенти Коледжу Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Вітаємо переможницю Думітру Маргариту Русланівну, студентку ІІІ курсу спеціальності «Право», яка відзначена Дипломом другого ступеня за декламування гуморески П. Глазового «Заморські гості».

Бажаємо Маргариті й надалі зростати інтелектуально та творчо з добрим українським гумором у серці!

Дякуємо Дідовик Олені Юріївні, викладачеві української мови та літератури за достойну підготовку конкурсантки!!!

З нетерпінням чекаємо на нагородження, яке відбудеться 10 квітня 2019 року о 14.00 у приміщені Народного Руху України.