Кві

Шрифти української абетки

Ви спокійна і творча особистість? Або сильна, смілива і зухвала? У будь-якому разі є шрифт, який чітко відповідатиме Вашому характеру, темпераменту, світосприйняттю. Цикл лекцій Інни Черкесової на базі Центральної міської бібліотеки є точним підтвердженням такої думки.

Студенти-лінгвісти (факультету іноземної філології) 29 березня у рамках майстер-класу мали змогу оцінити важливість каліграфічного письма, побачити чудові каліграфічні зразки українських стародруків, оволодіти елементарними засадами красного письма.

Сподіваємося, такі зустрічі формуватимуть у сучасної молоді бажання передавати інформацію не тільки за допомогою гаджетів, а й каліграфічно, створюючи у такий спосіб нові писемні цікавинки.