Кві

Міжнародна конференція для викладачів англійської мови у Молдові

Останні дні березня видалися науково-насиченими для викладачів та студентів факультету іноземної філології. 29 та 30 березня 2019 року викладач факультету іноземної філології МНУ імені В.О. Сухомлинського Луїс Переа разом із магістрами спеціальності «Англійська мова і література» Ольгою Нестеренко та Оленою Демчук взяли участь у Міжнародній конференції для викладачів англійської мови META (Асоціація вчителів англійської мови в Молдові) у Молдавському державному університеті ( м. Кишинів, Молдова). Під час конференції викладачі з України, Молдови, Греції, Великобританії, Італії, Кіпру, Німеччини, Туреччини презентували результати наукових досліджень у наукових доповідях та взяли участь у серії семінарів, тренінгів та воркшопів із актуальних проблем сучасної лінгвістики та методики викладання англійської мови. Луїс Переа, Ольга Нестеренко та Олена Демчук презентували спільний воркшоп під назвою: «Item Test Specifications: How to Create Recipes for Language Assessments and Tests». Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародної наукової конференції об’єднали викладачів, студентів та молодих вчених закладів вищої освіти, провідних фахівців європейського рівня.