Кві

Перекладацький супровід міжнародного тренінгу

Уся професія перекладача – це безперервне навчання, щоденне відкриття нового. Задля досягнення успіху важлива системна робота над собою та вдосконалення себе у професії. Студенти 426 групи спеціальності “Переклад” Юлія Волошина та Влад Самборський вочевидь змогли відчути труднощі професійного становлення у рамках тренінгу з ненасильницкого спілкування “Робота з гнівом, критикою, обмежуючими установками в ненасильницькому спілкуванні”, що проводився міжнародним сертифікованим тренером, доктором медицини Ірмтрауд Каусшат. Здійснення перекладацького супроводу, демонстрація здобутих у ході навчання практичних умінь та навичок використання іноземної мови, швидка мовленнєва реакція вразили як самих студентів, так і учасників тренінгу. Наполеглива праця та вчасно поставлені цілі можуть допомогти тобі уже сьогодні в професійному та особистісному становленні.