Кві

Стажування в Астонському університеті

З 25 березня по 05 квітня 2019 року завідувач кафедри англійської мови і літератури проф. Мироненко Т.П. та доцент кафедри Добровольська Л.С. пройшли стажування в Астонському університеті (м. Бірмінгем, Великобританія) за програмою Еразмус+ Programme for staff Mobility between Aston University and V.O. Sukhomlynskyi National University of Mykolaiv. Протягом візиту викладачі факультету іноземної філології взяли участь у серії семінарів присвячених CLIL: “CLIL in Spain: Key Findings and Policy Implications”, “CLIL as a Catalyst for Language learning in Education”; тренінгів та воркшопів за програмою TESOL. Продуктивне навчання та обмін досвідом у рамках міжнародного проекту об’єднали викладачів вищих навчальних закладів Великобританії та України, провідних фахівців європейського рівня.