Кві

Наукоцентрична молодь МНУ ім. В.О. Сухомлинського

Лінгвісти факультету іноземної філології у перший тиждень квітня представляли МНУ на конкурсах молодих науковців! 5 квітня студентки спеціальності “Прикладна лінгвістика” підкорювали своїми знаннями ВНЗ Львова. Швець Ірина, студентка 3 курсу, виступила із доповіддю у Львівському національному університеті імені І. Я. Франка, взявши участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики. Савчук Любов, студентка 4 курсу, продемонструвала свої знання на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Прикладна лінгвістика” у Національному університеті “Львівська політехніка”, отримавши диплом-відзнаку за використання інформаційних технологій. Дівчата на власному прикладі продемонстрували високий рівень підготовки та всебічний розвиток прикладної лінгвістики на Миколаївщині.

Вітаємо наших конкурсантів! Бажаємо наснаги та нових наукових звершень!