Кві

Mit Deutsch auf Tour

Продуктивність, креатив, різносторонність – саме під таким гаслом пройшла п’ятниця для студентів кафедри германської філології та перекладу. У рамках краєзнавчого проекту «Mit Deutsch auf Tour» («Подорож з німецькою») за підтримки Гете Інституту в Україні 5 квітня 2019 року до факультету іноземної філології завітали мовні асистенти з Німеччини Heinrich Ammon (Генріх Аммон) und Jana Dall (Яна Далл), які провели для студентів воркшоп «Politische Parteien in Deutschland» («Політичні партії Німеччини»). Студенти спеціальності «Німецька мова та література» отримали змогу проявити себе у інтерактивній грі та спробувати власні сили у ролі представників найвідоміших німецьких партій. Воркшоп був спрямований на ознайомлення зі специфікою поглядів партії із середини, її головні особливості та напрямки роботи. Працюючи у командах, студенти факультету іноземної філології отримали можливість проникнути у серце німецького політичного життя, а також покращити свої мовні знання, спілкуючись німецькою мовою.

Проте, культурний обмін включав не лише проведення семінарів, а й живе спілкування. Після заходу студенти продовжили знайомство у неофіційній обстановці, обговорюючи різноманітні теми з носіями мови і поповнюючи власні знання про країну, мову якої вивчають.