Кві

Реалізація міжнародного проекту ЕРАЗМУС+ /DocHub/

10 квітня 2019 року декан факультету іноземної філології Т.О Мороз і професор кафедри германської філології та перекладу А.К. Солодка провели навчальний семінар для аспірантів МНУ імені В.О.Сухомлинського «CareerManagement: Strategies&TransferableSkills», що зреалізовується у рамках міжнародного проекту Еразмус+ «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» /DocHub/ (Structuring Cooperationin Doctoral Research, Transferable Skills Training and Academic Writing Instructionin Ukraine’s Region).

Учасники семінару долучилися до обговорення актуальних питань, присвячених сучасним тенденціям та стратегіям управління кар’єрою, тайм-менеджменту, персонального брендингу тощо. Така робота дає змогу молодим науковцям зреалізовувати та вдосконалювати свої професійні навички у сфері інформаційної грамотності.