Кві

TESOL UKRAINE CONVENTION 2019

Протягом двох днів (9–10 квітня 2019 року) викладач факультету іноземної філології МНУ імені В.О. Сухомлинського Луїс Переа разом із магістрами спеціальності «Англійська мова і література» Оксаною Дашко та Оленою Демчук брали участь у TESOLUkraineConvention 2019 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. У форматі конференції викладачі з України, Молдови, Великобританії, Італії, Німеччини, Туреччини презентували результати наукових досліджень у ґрунтовних доповідях, жвавих дискусіях, семінарах, тренінгах та воркшопах із актуальних проблем сучасної лінгвістики та методики викладання англійської мови. Представники МНУ імені В.О.Сухомлинського презентували спільніворкшопи: «MultilingualisminUkraine», «UniversalDesigninLanguageTesting», що увиразнили проблематику методики викладання англійської мови в сучасних умовах розвитку освіти та науки.