Тра

«Життя Марії» Сергія Жадана

Сергій Жадан, сучасний український поет і прозаїк, громадський діяч, 14 травня 2014 року вдруге відвідав м. Миколаїв. Перше ж знайомство з Миколаєвом відбулося двадцять років тому, коли Жадан ще не був таким відомим. Студентська громада філологічного факультету (під керівництвом доцентів кафедри української літератури та методики навчання С.В.Підопригори та І.Г.Родіонової) взяла участь у презентації нової книги віршів та перекладів «Життя Марії», в основу якої лягли особисті враження автора від подій останнього року.

Сергій Жадан, попередньо зачитавши знакові поезії збірки, наголосив, що сучасність зараз як ніколи робить людей чутливішими до оточуючої дійсності, хоча в суспільстві побільшало болю та страждань, більше стало й добра, милосердя, співчуття і любові.

У кінці презентації поет охоче підписував шанувальникам книги та фотографувався.

Прес-центр філологічного факультету

2.